Održana humanitarna ski trka "i ja se borim" na Kopaoniku: Prikupljena sredstva za Roditeljsku kuću u Beogradu (foto)

Srbija danas 23.03.2019

Javno preduzeće Skijališta Srbije i humanitarna organizacija NURDOR organizovali su danas humanitarnu ski trku na Kopaoniku i tom prilikom prikupljeno je 701.340 dinara.

Na trci koja je održana na stazi Karaman greben učestvovala su 163 takmičara. U muškoj kategoriji najbolje vreme imao je Ivica Blagojević (21.84), drugo mesto zauzeo je Vladislav Mandić (22.18), a treće Aleksandar Đorđević (22.64). Foto: Promo U ženskoj kategoriji prvu poziciju zauzela je Daša Dobrodolac (21.59), drugo mesto pripalo je Ani Bunjak (22.84), dok je treće mesto osvojila Sonja Smiljanić (23.58). Foto: Promo U dečijoj kategoriji prvo