Kvalifikacije za EP: Nemačkoj pripao derbi protiv Holandije u Amsterdamu, Šulc u 90. rastužio „lale“

Večernje novosti 24.03.2019  |  V. N/Beta

Rusija efikasna u Kazahstanu (4:0), "zmajevi" bolji od Slovaka. Hrvati se pobrinuli za iznenađenje kola

VRHUNSKI evropski klasik pripao je „pancerima“. Pogotkom Šulca u 90. minutu, Nemačka je u Amsterdamu savladala Holandiju u derbiju Grupe C, kvalifikacija za EP – 3:2 (2:0). Nije se isplatio trud domaćina u nastavku kada su nadoknadili dva gola zaostatka, preko De Lihta u 48. i Depaja u 63. minutu. Nemci, sa samo četvoricom startera iz meča sa Srbijom, došli su do 2:0 preko Sanea u 15. i evro-golom Gnabrija u 34, ali su posle toga stali, što je