Serija a: Napoli ubedljivo pobedio Romu, Atalanta sigurna na gostovanju protiv Parme

Večernje novosti 31.03.2019  |  Beta

Fudbaleri Atalante pobedili su u gostima Parmu posle preokreta sa 3:1 u prvoj današnjoj utakmici 29. kola italijanske Serije A

Fudbaleri Napolija pobedili su danas u gostima Romu sa 4:1 u derbi utakmici 29. kola italijanske Serije A. Napoli je na gostovanju u Rimu u potpunosti nadigrao ekipu Klaudija Ranijerija, a do vođstva je stigao u drugom minutu pogotkom Arkadijuša Milika, da bi pred sam odlazak na pauzu, odnosno u sudijskoj nadoknadi vremena Dijego Peroti iz jedanaesterca pogodio za 1:1. Napolitanci su ipak u drugom poluvremenu sa tri pogotka rešili pitanje