"Srećan sam zbog gola,: Ali..." Tošić: Moramo da se probudimo, verujem da ćemo izgledati bolje već protiv Čukaričkog

Sportal blic 09.04.2019  |  Blicsport.rs / FK Partizan

Fudbaler Partizana Zoran Tošić rekao je da srećan zbog gola iz slobodnog udarca u porazu od Vojvodine (3:2), ali da mora da pruža još bolje partije.

Meč u Novom Sad koji se igrao nedelju, bio je prekinut na 15 minuta početkom drugog poluvremena zbog uvredljivog skandiranja navijača crno-belih prema domaćinima. - Mislim da prekid nikom nije prijao. Nastavili smo da pokušavamo, ali neshvatljivo je da dozvolimo da primimo gol u poslednjim minutima. Nekada kada ne možeš da pobediš, bitno je i da ne izgubiš. Ali očigledno da moramo još puno da učimo. Posle poraza u Novom Sadu, crno- beli su