Najava dana (subota, 20. april): Repriza ludila na Etihadu tri dana kasnije, San Siro dočekuje Rimljane, Zvezda se penje uz Banovo Brdo...

Mozzart sport 20.04.2019
Najava dana (subota, 20. april): Repriza ludila na Etihadu tri dana kasnije, San Siro dočekuje Rimljane, Zvezda se penje uz…

MAN. SITI – TOTENHEM, 13.30 (Fudbal, Engleska 1) Građani su još uvek u šoku. Totenhem je na Etihadu odigrao spektakularan meč, pa je uprkos poraza od 4:3 (3:2) zakazao dvomeč sa Ajaksom. Odlučujući pogodak postigao je Fernando Ljorente u 74. minutu, a u 93. minutu zbog ofsajda poništen gol Rahimu Sterlingu. Sada će se ponovo videti u Premijer ligi, što će Građanima pružiti priliku za osvetu, ali i eventualnu slabu utehu, budući da su i ovako i