Pali španci, pa ekvador primio pet komada: "Orlići" osvojili razvojni turnir UEFA

Sportal blic 20.04.2019  |  Fudbalski savez Srbije

Mlađa kadetska fudbalska reprezentacija Srbije (generacija 2003.) pobednik je U-16 Razvojnog turnira UEFA koji se održavao u Sportskom centru FSS u Staroj Pazovi.

Sekejcuha koju vodi selektor Dejan Branković poslednjeg dana turnira pobedila je selekciju Ekvadora – 5:1 (2:0) i tako posle pobede nas Slovačkom (3:1), odnosno Španijom (1:1-5:4 nakon penala) zasluženo osvojila prvo mesto. Protiv Ekvadora odluka je pala u uvodnim minutima meča kada je Srbija povela golom Ajdara iz jedanaesterca (igrao se treći minut), a posle desetak minuta Mićić je postigao drugi pogodak sa kojim se otišlo kasnije na odmor. U