Srpski klub osvojio turnir u Italiji, pa dobio poziv da igra protiv sina Kristijana Ronalda!

Telegraf 22.04.2019

Atakante iz Beograda u maju očekuju mečevi protiv Rome, Milana, Lacija i Juventusa za koji Ronaldo Junior nastupa Medvedi su ponos Srbije a i vi možete da ih gledate na Tari 1000 fotografija selfi deke u samo minut i po Atmosfera pred utakmicu polufinala Kupa Italije Milan - Lacio

Na nedavno završenom Serdiano Kupu u Italiji, koji je jedan od najvećih međunarodnih turnira mlađih kategorija, Srbija je imala svog predstavnika u vidu FK Atakante iz Beograda! Pod komandnom palicom Mihajla Jovanovića Piksija, ovaj klub je ostvario zavidne rezultate u Milanu. Generacija dečaka rođenih 2009. godine osvojili su prvo mesto, a pored pehara i medalja dobili su direktan poziv na Serdiano Kup u maju na kom će učestvovati najjači