Miks Arsović/Stefanović osvojio 11, par Vukašinović/Kovačević 13. mesto na Svetskom kupu u Pekingu

Vesti online 25.04.2019  |  Vestionline

Svetski kup u Pekingu nastavljen je danas timskim takmičenjima. Treći dan bio je rezervisan za nadmetanja mikseva vazdušnim oružjem.

Srpski mešoviti par puškom Andrea Arsović/Milutin Stefanović je osvojio 11. mesto u kvalifikacijama. Samo 0,2 kruga delila su ga od prolaska drugu fazu takmičenja. U istoj disciplini Sanja Vukašinović i Lazar Kovačević su, u konkurenciji 62 tima, zauzeli 13. poziciju. Naše ekipe u takmičenju vazdušnim pištoljem završile su u sredini plasmana. Učestvovala su 54 para. Miks Zorana Arunović/Damir Mikec je zauzeo 26, a tim Bobana Momčilović