Frka u "infarkt završnici" derbija: Borjan udario Rikarda po glavi, Ilić u klinču sa golmanom Zvezde, epilog - žuti karton! /foto/

Sportal blic 25.04.2019  |  A. B.
Frka u "infarkt završnici" derbija: Borjan udario Rikarda po glavi, Ilić u klinču sa golmanom Zvezde, epilog - žuti karton…

Fudbaleri Crvene zvezde primakli su se tituli za još jedan stepenik nakon trijumfa nad Partizanom 2:1, posle čega su crno-beli ugrozili šanse da se naredne sezone nađu u evropskim kvalifikacijama.

Nakon što je Vukanović u 81. minutu postavio 2:0 za domaće, igrači iz Humske rešili su da se nešto više ofanzivno orijentišu, pa je došao penal tik pred sudijsku nadoknadu. Marin je oborio Zdjelara, Rikardo Gomeš preuzeo odgovornost i savladao Borjana koji je tom prilikom postupio nesportski. U žaru borbe, svestan intenziteta i trenutnog problema (2:1 u poslednjim minutima), on je odbio da preda loptu Partizanovim igračima kako bi se što pre