Povezane vesti

Hs ugao: Tri utiska koja su obeležila 160. večiti derbi, u krajnje pozitivnom smislu (foto)

Hs ugao: Tri utiska koja su obeležila 160. večiti derbi, u krajnje pozitivnom smislu (foto)

Hot sport 26.04.2019
Večiti 160. derbi pripao je Crvenoj zvezdi 2:1, a tri ‘slike’ obeležile su najveću fudbalsku svetkovinu u Srbiji. Golovima El Fardua Bena sa penala i Alekse Vukanovića Crvena zvezda je povela sa 2:0. Partizan je poraz ublažio pogotkom Rikarda… »
Vukanović nakon debitantskog gola: Ipak mi je draži jedan drugi koji sam dao Partizanu

Vukanović nakon debitantskog gola: Ipak mi je draži jedan drugi koji sam dao Partizanu

Hot sport 26.04.2019
Krilni napadač je u 160. ‘večitom derbiju’ postigao prvi pogodak za Crvenu zvezdu. Aleksa Vukanović je i rešio duel sa Partizanom koji je završen rezultatom 2:1. – Velika mi je čast što sam dao pobedonosni gol, osvojili smo velika tri boda… »
"Dovoljno mi je da jednom vidim snimak": Vukanović posvetio gol "delijama": Prija mi Partizan!

"Dovoljno mi je da jednom vidim snimak": Vukanović posvetio gol "delijama": Prija mi Partizan!

Sportal blic 26.04.2019
Fudbaler Crvene zvezde Aleksa Vukanović, očekivano, bio je prezadovoljan debitantskim golom u pobedi nad Partizanom (2:1) u trećem kolu plej-ofa Superlige Srbije. - Velika mi je čast što sam dao gol za pobedu. Bitna tri boda i nadam se ćemo osvojiti… »
Video crveno-beli na korak do titule: Zvezda savladala Partizan u derbiju

Video crveno-beli na korak do titule: Zvezda savladala Partizan u derbiju

Večernje novosti 25.04.2019
Strelci za Zvezdu na stadionu "Rajko Mitić" su bili El Fardu Ben iz penala u 60. i Aleksa Vukanović u 80. minutu, dok je Gomeš sa "bele tačke" postavio konačan rezultat. DOMINACIJA šampiona u 160. derbiju. Bolja i konkretnija Crvena zvezda je u… »
Neredi na 160.: "večitom derbiju" Nakon Zvezdinog drugog gola nezadovoljstvo crno-belih je poraslo... /video/

Neredi na 160.: "večitom derbiju" Nakon Zvezdinog drugog gola nezadovoljstvo crno-belih je poraslo... /video/

Sportal blic 25.04.2019
Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Partizan u 160. "večitom derbiju" sa 2:1, pogocima El Fardu Bena i Alekse Vukanovića, dok je Rikardo Gomeš u finišu susreta postigao utešan gol za goste. Ovim porazom situacija u taboru crno-belih se pogoršala… »
Frka u "infarkt završnici" derbija: Borjan udario Rikarda po glavi, Ilić u klinču sa golmanom Zvezde, epilog - žuti karton…

Frka u "infarkt završnici" derbija: Borjan udario Rikarda po glavi, Ilić u klinču sa golmanom Zvezde, epilog - žuti karton…

Sportal blic 25.04.2019
Fudbaleri Crvene zvezde primakli su se tituli za još jedan stepenik nakon trijumfa nad Partizanom 2:1, posle čega su crno-beli ugrozili šanse da se naredne sezone nađu u evropskim kvalifikacijama. Nakon što je Vukanović u 81. minutu postavio 2:0 za… »

Vesti dana »