Vezali kuče za drvo i ostavili je da umre: Srećka je spasena u poslednji čas, ide na terapiju i vraća se u život
Blic 12.06.2019 | D.K.

Srećka, kako su je nazvali članovi Udruženja za zaštitu životinja "Beban" iz Bora, oporavlja se lagano od stresa koji je doživela u prethodnom periodu, budući da je ova kuca pronađena vezana za drvo nedaleko od puta, prestrašena i ostavljena da umire bez hrane, vode i mogućnosti da se brani ako je neko kojim slučajem napadne. - Dve devojke su spazile kucu pored puta koji vodi ka Banjskom polju i odmah su nas kontaktirale. Uz pomoć još nekih
![[VIDEO] SNS u kampanji u Boru zloupotrebio parking Lidl-a. Evo šta su nam odgovorili iz ove kompanije](https://nstatic.net/293/41299293rdlwox.jpg)

![[VIDEO] SNS u kampanji uz Boru zloupotrebio parking Lidl-a. Evo šta su nam odgovorili iz ove kompanije](https://nstatic.net/752/41298752nhgdvy.jpg)









