Mihajlović: Nisam zadovoljna brzinom izgradnje dela autoputa od Batrovaca do Kuzmina
Radio 021 19.06.2019 | Beta
![Mihajlović: Nisam zadovoljna brzinom izgradnje dela autoputa od Batrovaca do Kuzmina](https://nstatic.net/img/logo/s/radio-021.png)
Ministarka Zorana Mihajlović je rekla da nije zadovoljna brzinom radova na rehabilitaciji deonice autoputa E-70 od Batrovaca do Kuzmina.
"Ovo je veoma važna deonica za nas, dugo se čekalo da počne rekonstrukcija tog dela autoputa. Razgovarala sam sa izvođačima radova i investitorom o dinamici radova, jer nisam zadovoljna brzinom, mora brže da se radi", rekla je Mihajlović koja je s direktorom "Puteva Srbije" Zoranom Drobnjakom posetila kamp građevinske firme "Integral". Rekla je da će do 1. jula biti završeno pet kilometara od graničnog prelaza s Hrvatskom ka istoku i da je