Џонсон крије с Ким ће живети у резиденцији: Кандидат за фотељу Терезе Меј се разводи од жене, а због свађе са девојком долазила полиција!
Курир 15.07.2019

Борис Џонсон, кандидат за новог британског премијера, није желео данас да потврди да ли ће, ако буде победио, у резиденцији у Даунинг стриту живети са својом девојком Кери Сајмондс.
Џонсон, који се тренутно разводи од друге супруге, избегао је да одговори на питање о недавној свађи са девојком која је била толико бучна да су комшије позвале полицију. "Једноставно не причамо о људима које волим, зато што ако их увучете у јавност, не могу да одговарају у своје име", рекао је Џонсон, преноси Ројтерс. Додао је да има правило да не коментарише такве ствари. Упитан са киме ће живети у резиденцији у Даунинг стриту, Џонсон је рекао: "Уопште не











