Доналдове баханалије: Процурео снимак журке на којој је Трамп са милијардером педофилом! Ударао девојке по задњици, лудовао... (видео)

Правда 18.07.2019  |  Правда
Доналдове баханалије: Процурео снимак журке на којој је Трамп са милијардером педофилом! Ударао девојке по задњици…

Амерички медији објавили су видео снимак са забаве, коју је актуелни председник САД Доналд Трамп организовао 1992. године, а на којој је био и милијардер Џефри Епстајн, који је недавно ухапшен.

Амерички милијардер и регистровани сексуални напасник Џефри Епстајн (66) ухапшен је пре шест дана под оптужбама да је сексуално злостављао десетине малолетница и бавио се њиховим подвођењем. На снимку, који су данас објавили амерички медији, види се да је Трамп 1992. године организовао забаву на свом имаљу Мар-а-Лаго, а специјалне гошће су биле младе навијачице НФЛ клубова. Међу гостима је био и Епстајн, који је раније био близак са Трампом. Ово откриће је

Прочитајте још

Кључне речи

Свет, најновије вести »