Spektakl: Het-trik Zlatana u gradskom derbiju, sva tri gola su majstorska i poruka na kraju – ‘Idi kući, ku*ko mala!’ (video)

Hot sport 20.07.2019  |  Stefan Smuđa
Spektakl: Het-trik Zlatana u gradskom derbiju, sva tri gola su majstorska i poruka na kraju – ‘Idi kući, ku*ko mala!’…

Zlatan Ibrahimović demonstrirao je klasu u noćašnjem derbiju Los Anđelesa i pobedi svog Galaksija rezultatom 3:2.

Gde je Zlatan, tu je šou! Ovog puta napravio ga je i dobro nas zabavio u velikoj derbiju ‘grada anđela’ između ljutih rivala. Najviše zahvaljujući svojoj fudbalskoj veštini i tri gola koliko je postigao. Najpre je Karlos Vela doveo goste u vođstvo u 4. minutu, ali je onda krenula serija Šveđanina. Najpre je postigao fantastičan gol posle četiri minuta, minijaturom koja je podigla publiku na noge. Potom je u drugom poluvremenu sve preokrenuo. Najpre je u 56. minutu