Povezane vesti

Ibrin šou pred novinarima: Napravili ste ogromnu grešku, njega ne možete da poredite sa mnom! (video)

Ibrin šou pred novinarima: Napravili ste ogromnu grešku, njega ne možete da poredite sa mnom! (video)

Hot sport 20.07.2019
Napadač Galaksija briljirao je u meču protiv gradskog rivala Los Anđelesa, ali i posle samog meča. Zlatan Ibrahimović noćas je postigao tri gola u gradskom derbiju Los Anđelesa, a svaki je bio lep na svoj način. Dva gola za rivale dao je Karlos… »
"Ne prestajem da se smejem, jer sam najbolji" (video)

"Ne prestajem da se smejem, jer sam najbolji" (video)

Mondo 20.07.2019
Ovakvu izjavu može da da samo jedan fudbaler na planeti. Znate već ko! Pročitajte i kako je protivnika poslao kući, uz reči: "MARŠ, KURVI*E!". Novi šou Zlatana Ibrahimovića u MLS ligi! Njegov Los Anđeles Geleksi (Galaxy) pobedio je u gradskom… »
Zlatan opet kinjio komšije: Marš kući, ku**ice!

Zlatan opet kinjio komšije: Marš kući, ku**ice!

Mondo 20.07.2019
"Vi ste krivi, upredili ste me sa Velom", rekao je Ibra posle het-trika u mreži gradskog rivala, kojeg je rasturio i na debiju u MLS u martu 2018. Zlatan Ibrahimović stigao je u Ameriku taman za prvi ikada "El trafiko" derbi u martu 2018, zaigrao pri… »
Kralj Los Anđelesa! Ibrina noć iz snova, het-trik za špice!

Kralj Los Anđelesa! Ibrina noć iz snova, het-trik za špice!

Sportske.net 20.07.2019
Zlatan Ibrahimović rešio gradski derbi... Proteklih dana bio je veoma glasan, utvrdio da je daleko najbolji igrač u ligi, kritikovao novinara što ga je poredio sa Karlosom Velom, izjavio da je on Ferari u svetu FIAT-a. A onda je govorio na terenu… »
Spektakl: Het-trik Zlatana u gradskom derbiju, sva tri gola su majstorska i poruka na kraju – ‘Idi kući, ku*ko mala!’…

Spektakl: Het-trik Zlatana u gradskom derbiju, sva tri gola su majstorska i poruka na kraju – ‘Idi kući, ku*ko mala!’…

Hot sport 20.07.2019
Zlatan Ibrahimović demonstrirao je klasu u noćašnjem derbiju Los Anđelesa i pobedi svog Galaksija rezultatom 3:2. Gde je Zlatan, tu je šou! Ovog puta napravio ga je i dobro nas zabavio u velikoj derbiju ‘grada anđela’ između ljutih rivala… »
Amerikanci: Vela je najbolji igrač MLS lige! Ibra: Pridrži mi ovo! (video)

Amerikanci: Vela je najbolji igrač MLS lige! Ibra: Pridrži mi ovo! (video)

Mozzart sport 20.07.2019
Het-trik neverovatnog Zlatana u gradskom derbiju Los Anđeles. Direktan okršaj za zvanje najboljeg u MLS ligi. Statistika govori u ime Karlosa Vele, koji je u uvodnih 19 mečeva postigao 19 golova. Ali Zlatan Ibrahimović nikome ne priznaje da je bolji… »
Savršeni ibra: - savršeni het-trik Ibrahimović maestralno srušio lidera /video/

Savršeni ibra: - savršeni het-trik Ibrahimović maestralno srušio lidera /video/

Sportal blic 20.07.2019
Navikli smo da nas Ibrahimović oduševljava svojom pojavom na terenu, ali i van njega. Ovog puta Šveđanin je postigao sva tri gola za svoju ekipu. Ovoga puta, on je uradio nešto što se retko viđa u fudbalu. Izveo je savršen het-trik, odnosno… »

Vesti dana »