Heroj Pavkov dao gol povređen! Zebnja navijača zbog ljubimca, a onda je otkrivena strašna vest!

Sportal blic 06.08.2019  |  Blicsport.rs

Milan Pavkov je postigao pogodak za Zvezdu u 44. minutu protiv Kopenhagen u trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona, a onda je krenulo drugo poluvreme i usledio je potpuni šok.

UŽIVO Šok, Pavkov dao gol i napustio igru, Crvena zvezda - Kopenhagen 1:0! Visoki napadač je izmenjen, pa se umesto njega na terenu našao Ričmond Boaći. Mnogi navijači su se zapitali odakle sad ovo?! Ali, onda je usledila vest koja se nimalo neće dopasti navijačima. Pavkov je povredio zadnju ložu još u drugom minutu meča sa Dancima, ali je ostao do kraja poluvremena na terenu. Stisao je zube i pokazao kako se igra! Ne samo da je igrao povređen, već je i postigao