"Laka konjica" šokirala dinamo: Mađari napravili podvig, Tadić se provukao u Solunu

Sportal blic 06.08.2019  |  Sportske.net

Fudbaleri PAOK-a i Ajaksa odigrali su večeras u Solunu nerešeno 2:2, u prvoj utakmici trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Dinamo Zagreb je remizirao sa prvakom Mađarske Ferencvarošem (1:1) na Maksimiru. Ajaks, polufinalista iz prošle sezone, poveo je na "Tumbi" u desetom minutu golom Hakima Zijeha, ali je PAOK do kraja prvog poluvremena preokrenuo rezultat. Naš Dušan Tadić odigrao je čitav meč za "kopljanike", ali nije uspeo da napravi prevagu dovoljnu za trijumf. HEROJ PAVKOV DAO GOL POVREĐEN! Zebnja navijača zbog ljubimca, a onda je otkrivena STRAŠNA VEST! Prvo je u 32. minutu