Pobeda za najbolje navijače! Ikad! Partizan dobio prvu bitku, rat se nastavlja u Norveškoj

Sportal blic 22.08.2019  |  Petar Lazić

Fudbaleri Partizana savladali su ekipu Moldea sa 2:1 u okviru prvog meča četvrtog kola kvalifikacija za Ligu Evrope - posle preokreta.

Strelac pobednosnog gola bio je Zoran Tošić u 84. minutu, a Sejduba Suma je u finišu prvog poluvremena izjednačio, pošto je Boli doveo Norvežane u vođstvo u 44. minutu. Crno-beli, dakle, u Norvešku nose gol prednosti, ne ide im na ruku primljeni gol ali nema sumnje da će izabranici Save Miloševića pružiti nadljudske naprore kako bi obezbedili rezultat koji bi ih odveo u grupnu fazu LIge Evrope. Videlo se da mogu protiv čvrste i uigrane ekipe Moldea, koja će morati