Povezane vesti

Sadik se izvinio, naročito navijačima: Napred Partizan!

Sadik se izvinio, naročito navijačima: Napred Partizan!

Mondo 23.08.2019
Nigerijski napadač obratio se javnosti povodom nesvakidašnje situacije na utakmici protiv Moldea. Umar Sadik ostao je u svlačionici na poluvremenu utakmice plej-of runde kvalifikacija za Ligu Evrope protiv norveškog Moldea. Trener Savo Milošević… »
Slika sa stadiona Partizana oduševila celu Evropu: Oglasio se i Nemanja Matić - Bravo momci, od večeras samo decu na stadion…

Slika sa stadiona Partizana oduševila celu Evropu: Oglasio se i Nemanja Matić - Bravo momci, od večeras samo decu na stadion…

Večernje novosti 23.08.2019
Slika dece na tribinama obišla je celu Evropu, a imun na tu fotku nije ostao ni reprezentativac Srbije Nemanja Matić. Stroga kazna UEFA zbog "rasizma" i isticanja keltskog krsta na prošloj evropskoj utakmici lišila je fudbalere Partizana na dva meča… »
Bambi kakav se svideo fergiju: Tošić je pogurao Partizan ka evropskoj jeseni

Bambi kakav se svideo fergiju: Tošić je pogurao Partizan ka evropskoj jeseni

Sportal blic 23.08.2019
Zbog ovakvih partija je davne 2009. Ser Aleks Ferguson u svoje mančestersko jato doveo tada golobradog Zorana Tošića. Defanzivci Moldea nisu imali rešenje za krilnog napadača Partizana koji je učestvovao kod oba pogotka crno-belih. Izabranici Sava… »
"Najbolje navijanje pred kojim sam ikad: Igrao!" Igrači Partizana oduševljeni atmosferom koju su napravile hiljade dece…

"Najbolje navijanje pred kojim sam ikad: Igrao!" Igrači Partizana oduševljeni atmosferom koju su napravile hiljade dece…

Sportal blic 23.08.2019
Teško da je ikada u Humskoj bila bolja atmosfera uz ovoliki broj navijača koliki je gledao utakmicu Partizan - Molde. Nasmejana deca, vrisak, navijačke pesme, čak i one starije, pucanje balona kojima su mahali na početku utakmice, sve je to trajalo… »
Tošić i Urošević: Pokazali smo karakter!

Tošić i Urošević: Pokazali smo karakter!

Sportski žurnal 23.08.2019
Partizan je pobedio Molde sa 2:1 u prvoj utakmici baraža za Ligu Evrope. Fudbaleri Partizana rekli su da ništa nije gotovo posle prve utakmice sa Moldeom. - Protivnik je bio za nijansu bio ozbiljniji od prethodnog jer znaju šta rade i šta mogu. Nije… »
Milošević o sadiku na ogradi i kazni: U našoj državi smo pastorčad, a tako nas tretira i UEFA!

Milošević o sadiku na ogradi i kazni: U našoj državi smo pastorčad, a tako nas tretira i UEFA!

Hot sport 23.08.2019
Partizan je obavio dobar posao i slavio je protiv Moldea sa 2:1.Nakon utakmice Savo Milošević je održao zanimljivu konferenciju za medije Milošević je bez dlake na jeziku nakon meča izneo svoje viđenje utakmice koju je Partizan dobio u… »
Miletić: Sinoć je bila najbolja atmosfera u kojoj sam igrao, kada sam video decu krenule su mi suze!

Miletić: Sinoć je bila najbolja atmosfera u kojoj sam igrao, kada sam video decu krenule su mi suze!

Hot sport 23.08.2019
Partizan je odigrao tvrdu utakmicu u nesvakidašnjoj atmosferi. Slavili su na kraju pred oko šest hiljada mališana crno-beli sa 2:1. Bek Partizana Nemanja R. Miletić je na kraju utakmice dao kratak osvrt na meč. – Loše smo otvorili utakmicu ali smo… »
Natho: Partizan ide na pobedu i u Moldeu

Natho: Partizan ide na pobedu i u Moldeu

Dnevnik 23.08.2019
BEOGRAD: Fudbaleri Partizana Nemanja R. Miletić i Bibras Natho istakli su da mogu da budu zadovoljni pobedom nad Moldeom (2:1) u prvoj utakmici u Beogradu za plasman u grupnu fazu Lige Evrope. "Pobedom možemo da budemo zadovoljni, ali ne i igrom… »
Kraj: Partizan - Molde 2:1

Kraj: Partizan - Molde 2:1

Večernje novosti 23.08.2019
Fudbaleri kluba iz Humske slavili su u prvom meču plej-ofa Liga Evrope posle preokreta. Fudbaleri Partizana su nadomak plasmana u grupnu fazu Liga Evrope. Crno-beli su na stadionu u Humskoj, u prvom meču plej-ofa savladali norveški Molde 2:1, iako su… »
Milošević: Osećamo se kao pastorčad, i u Srbiji i u Evropi

Milošević: Osećamo se kao pastorčad, i u Srbiji i u Evropi

Sportski žurnal 23.08.2019
Trener Partizana Savo Milošević rekao je da je njegova ekipa igrala veoma loše prvo poluvremene meča protiv Moldea i istakao da crno-beli, pored toga što se osećaju kao „pastorčad” u Srbiji, isti takav odnos imaju i od UEFA. – Jako loše smo… »
Trener Moldea Erling Mo: Dugo smo držali Partizan bez velikih šansi

Trener Moldea Erling Mo: Dugo smo držali Partizan bez velikih šansi

Sportski žurnal 23.08.2019
Trener Moldea Erling Mo rekao je da je zadovoljan današnjom utakmicom sa Partizanom uprkos porazu u Beogradu. – Zadovoljan sam utakmicom, očekivali smo da bude ovakva. Prilično dugo smo držali Partizan bez velikih šansi, a i mi smo ih imali… »
Zadovoljni pobedom i oduševljeni nečim drugim: Miletić otkrio koji detalj mu je naterao suze na oči

Zadovoljni pobedom i oduševljeni nečim drugim: Miletić otkrio koji detalj mu je naterao suze na oči

Sportal blic 23.08.2019
Fudbaleri Partizana savladali su norveški Molde u prvoj utakmici plej-ofa za Ligu Evrope . Zbog suspenzije stadiona u Humskoj, samo deca su imala pravo prisustva ovoj utakmici, a mališani su to iskoristili i pružili odličnu podršku crno-belima. Dobru… »
Milošević: Rezultat nestvaran

Milošević: Rezultat nestvaran

N1 Info 23.08.2019
Trener Partizana Savo Milošević zadovoljan je pobedom nad Moldeom 2:1, posebno s obzirom na sve okolnosti koje su pratile ovaj meč. - Jako loše smo ušli u utakmicu. Odavno nismo tako loše, a ne znam ni ja razlog. Nisam mogao ni da pomislim da ćemo… »
Preokret fudbalera Partizana za pobedu protiv Moldea

Preokret fudbalera Partizana za pobedu protiv Moldea

Studio B 23.08.2019
Fudbaleri Partizana pobedili su na svom stadionu u Beogradu norveški Molde sa 2:1 u prvom meči plej-ofa za plasman u Ligu Evrope. Izabranici Sava Miloševića posle preokreta uspeli su da obezbede trijumf i da s golom prednosti putuju na revanš u… »
Partizan sa 2:1 ide na revanš u Molde

Partizan sa 2:1 ide na revanš u Molde

Danas 22.08.2019
Fudbaleri Partizana pobedili su večeras Molde sa 2:1, u prvoj utakmici baraža za Ligu Evropa. Strelci za Partizan bili su Sejduba Suma u 45. i Zoran Tošić u 84. Gol za Molde u 44. je dao Matis Boli. Revanš će se igrati sledećeg četvrtka u… »
Tošićev gol velike nade

Tošićev gol velike nade

Večernje novosti 22.08.2019
Partizan se mučio u prvom meču plej-ofa LE i u 84. minutu slomio otpor borbenog Moldea - 2:1 (1:1). Gosti poveli u 43.minutu, Suma odmah izjednačio, “Bambi” u 84. pogurao “valjak” do pobede. POBEDI se u zube ne gleda često se kaže posle… »
"Ne samo da smo pastorče u našoj: Zemlji..." Savo Milošević s knedlom u grlu o barijerama i suđenju: Kako je išlo…

"Ne samo da smo pastorče u našoj: Zemlji..." Savo Milošević s knedlom u grlu o barijerama i suđenju: Kako je išlo…

Sportal blic 22.08.2019
Otvoren i iskren! Kao i uvek! Takav je bio trener Partizana Savo Milošević i posle pobede svog tima nad Moldeom. u prvom meču plej-ofa za Ligu Evrope, ali Milošević nije likovao. Naprotiv. Savo je bio nezadovoljan i igrom Partizana, ali i suđenjem… »
Kako je igrao Partizan? Bambi je čovek preokreta, Suma je majstor, a Natho ima "ono nešto"! /blicskener/

Kako je igrao Partizan? Bambi je čovek preokreta, Suma je majstor, a Natho ima "ono nešto"! /blicskener/

Sportal blic 22.08.2019
Fudbalski klub u prvoj utakmici plej-of faze Lige Evrope (2:1), odličnu partiju imao je Zoran Tošić. Crno-beli su uspeli da preokrenu rezultat i pobede zahvaljujući dobroj igri veznih fudbalera koji su bili ubojitiji od špiceva. Idemo redom… »
Partizan poslao najlepšu sportsku sliku u Evropu: Deca ukrasila Humsku! (foto, video)

Partizan poslao najlepšu sportsku sliku u Evropu: Deca ukrasila Humsku! (foto, video)

Večernje novosti 22.08.2019
Oko 3000 mališana iz preko 40 škola fudbala našlo je mesto na zapadnoj tribini Partizanovog stadiona u pratnji svojih trenera. FUDBALSKI klub Partizan je zbog kazne UEFA kažnjen sa dva meča bez navijača , ali je poslao izuzetno moćnu sliku… »
Pobeda za najbolje navijače! Ikad! Partizan dobio prvu bitku, rat se nastavlja u Norveškoj

Pobeda za najbolje navijače! Ikad! Partizan dobio prvu bitku, rat se nastavlja u Norveškoj

Sportal blic 22.08.2019
Fudbaleri Partizana savladali su ekipu Moldea sa 2:1 u okviru prvog meča četvrtog kola kvalifikacija za Ligu Evrope - posle preokreta. Strelac pobednosnog gola bio je Zoran Tošić u 84. minutu, a Sejduba Suma je u finišu prvog poluvremena izjednačio… »
Sadik zamenjen na poluvremenu, pa sa šipke na istoku žučno vodio - telefonski razgovor?!

Sadik zamenjen na poluvremenu, pa sa šipke na istoku žučno vodio - telefonski razgovor?!

Sportal blic 22.08.2019
Fudbaleri Partizana sastaju se sa Moldeom u plej-ofu kvalifikacija za Ligu Evrope. Prenos možete pratiti . Osim dešavanja na terenu, mogli smo da vidimo i, pa, malo je reći zanimljivu situaciju u drugom poluvremenu utakmice. Umar Sadik, napadač… »
Bonus plus! Evo kolika premija čeka svakog igrača Partizana ako izbace Molde

Bonus plus! Evo kolika premija čeka svakog igrača Partizana ako izbace Molde

Sportal blic 22.08.2019
Fudbaleri Partizana večeras (21 sat, ) igra prvu utakmicu plej-ofa kvalifikacija za Ligu Evrope. Protivnik je norveški Molde koji se već odomaćio u Beogradu pošto je igrao i protiv Čukaričkog ove sezone u okviru kvalifikacija. I eliminisao Brđane… »
Više od pet i po hiljada dečaka bodri Partizan protiv Moldea

Više od pet i po hiljada dečaka bodri Partizan protiv Moldea

Danas 22.08.2019
Više od pet i po hiljada dečaka bodri večeras fudbalere Partizana protiv Moldea u kvalifikacijama za Ligu Evropa. Samo deci iz omladinskih škola u Srbije i njihovim trenerima bio je dozvoljen ulaz na stadionu u Humskoj. Po zvaničnim podacima ima ih… »
Deca Partizana: Crno-beli klinci bodre idole, a imaju i iznenađenje za njih /foto, video/

Deca Partizana: Crno-beli klinci bodre idole, a imaju i iznenađenje za njih /foto, video/

Sportal blic 22.08.2019
UEFA je donela odluku da kazni Partizan zbog rasizma u meču protiv turske Malatje, klub se žalio, ali ta žalba nije bila usvojena pa će crno-beli protiv Moldea u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope ipak igrati pred praznim tribinama… »
Partizan nije sam! Mali-veliki navijači napravili atmosferu za pamćenje /video/

Partizan nije sam! Mali-veliki navijači napravili atmosferu za pamćenje /video/

Sportal blic 22.08.2019
Fudbaleri Partizana nemaju podršku odraslih navijača u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope protiv norveškog Moldea, ali zato izabranicima Save Miloševića vetar u leđa daju deca do 15 godina iz škola fudbala koji jedini imaju pravo… »

Vesti dana »