Kako je igrao Partizan? Bambi je čovek preokreta, Suma je majstor, a Natho ima "ono nešto"! /blicskener/

Sportal blic 22.08.2019  |  Petar Lazić

Fudbalski klub u prvoj utakmici plej-of faze Lige Evrope (2:1), odličnu partiju imao je Zoran Tošić.

Crno-beli su uspeli da preokrenu rezultat i pobede zahvaljujući dobroj igri veznih fudbalera koji su bili ubojitiji od špiceva. Idemo redom... Vladimir Stojković 7,5 - Nije imao puno posla u prvom poluvremenu. Tokom bespotrebnog istrčavanja je umalo povredio Vujačića, da bi ga nedugo zatim Boli matirao. U drugom poluvremenu gosti nisu bili opasni sve do samog finiša meča kada je Stojković bio na mukama u par navrata i odlično reagovao, spasivši ekipu drugog gola