Odbojkašice Srbije savladale Italijanke u polufinalu Evropskog prvenstva: Ovoga puta nije bilo napeto kao u Japanu

Nedeljnik 07.09.2019  |  Nedeljnik.rs

Srbija je relativno lako osvojila prva dva seta, iako rezultat to ne pokazuje (25:22, 25:21…), da bi se Italijanke u trećem setu “održale na površini” (21:25). Ipak, izabranice Zorana Terzića su u četvrtom setu uspele da prelome utakmicu u svoju korist (25:20) i plasiraju se u svoje drugo uzastopno finale Evropskog prvenstva. Pre dve godine, reprezentacija Srbije je došla do zlatne medalje i sada će imati priliku da je odbrani. Time će Maja Ognjenović i ekipa koju