Ђорђевић: Момци су показали да су храбри

Ђорђевић: Момци су показали да су храбри

„Задовољан сам и резултатом и великом жељом коју сам видео код играча на данашњем сусрету“, поручио је стратег омладинског тима спрког шампиона

Тренер омладинаца Црвене звезде Славољуб Ђорђевић поносан је на своје изабранике, који су данас извојевали нерешен резултат против Бајерна и направили фину увертиру за вечерашњи меч. Иако ослабљени, црвено-бели су се одличном игром у дефанзиви одбранили свој гол. "Задовољан сам и резултатом и великом жељом коју сам видео код играча на данашњем сусрету. Дали су све од себе, нису се штедели на терену и показали су да су храбри, као и да имају јак карактер, а то

Повезане вести »

Кључне речи

Коментари

Спорт, најновије вести »