Strašan meč u Porto Alegreu: Flamengu poništena tri gola, Gremio sprečio poraz u 88. minutu (video)

Mozzart sport 03.10.2019

Ekipa Žorža Žesusa propustila priliku da napravi veliki korak ka finalu, ali će biti ozbiljan favorit u revanšu - 1:1

Nije bilo pobednika u brazilskom derbiju u polufinalu Kopa Libertadores. Konačnim rezultatom može da bude daleko zadovoljniji domaći Gremio, koji je stigao do izjednačenja u 88. minutu, zahvaljujući golu Pepea i sačuvao nadu za plasman u veliko finale - 1:1 (0:0). Flamengo će ozbiljno žaliti zbog tog trenutka, jer je vodio golom Bruna Enrikea od 69. minuta, ali pre svega zbog činjenice da su mu poništena čak tri pogotka nakon asistencije iz VAR sobe. Prvo je