Šokantan meč u Humskoj: Partizan izgubio u 96. minutu, meč prekidan tri puta zbog spornog penala

Telegraf 06.10.2019  |  Telegraf.rs

Ni ovaj susret nije mogao da prođe bez incidenata, spornih odluka i mnogo uzbuđenja na kraju susreta

Fudbaleri Partizana doživeli su prvi poraz ove sezone u Superligi, i to na svom terenu od Voždovca koji je u meču 11. kola slavio, 2:1. Meč su obeležili prekidi, bakljada Grobara, "sporni" penal dosuđen golmanu Stojkoviću, kao i dva pogotka u poslednjim minutima. Za ovaj duel trener Savo Milošević nije mogao da računa na dvostrukog strelca sa meča protiv Astane, Umaru Sadika, koji je pauzirao zbog kartona, i njegov izostanak se, i te kako, osetio u igri crno-belih.