Радници "Тигра" траже од државе решење за приватизацију фабрике
Јужне вести 17.10.2019 | Љубомир Филипов Јужне вести

Како би спречили да фабрика оде у стечај, али и пронашли стратешког партнера, синдикат запослених у државној фабрици Тигар АД обратиће се Министарству привреде, а помоћ у решавању проблема очекују и од града. Стање у фабрици чији је већински власник држава, била је тема првог састанка Социјално-економског савета. Иако је пословање последњих година стабилизовано и производи из фабрике обућа се извозе, судбина државне фабрике и даље је нејасна. Два покушаја из












