Miha preznojavao sarija: Prečka, Bufon i sudije sačuvali Juventusu tri boda protiv Bolonje

Večernje novosti 19.10.2019  |  Beta

Italijanski šampion je uz mnogo sreće uspeo da pred svojim navijačima savlada ekipu srpskog stratega

Fudbaleri Juventusa pobedili su Bolonju sa 2:1, u osmom kolu Serije A. Kristijano Ronaldo je u 19. minutu doneo prednost domaćinu, a u 26. je izjednačio Danilo. Juventus je do pobede došao golom Miralema Pjanića u 54. minutu. Ipak, ekipa Siniše Mihajlovića ima za čim da žali. Najpre na ulasku u 89. minutu glavni arbitar meča nije dosudio penal za goste zbog igranja rukom De Lihta posle nespretne intervencije i lošeg uklizavanja, da bi na isteku trećeg minuta