Напредује гасовод кроз Бугарску: "Турски ток" кренуо ка Србији

Вечерње новости 21.10.2019  |  З. Р.
Напредује гасовод кроз Бугарску: "Турски ток" кренуо ка Србији

Министар Антић у Бугарској обишао радове где је почела изградња дела гасовода. Линијски део биће завршен до краја године, каже шеф нашег портфеља енергетике

БУГАРСКА, Србија и Мађарска интензивно раде на изградњи гасовода, и шаљу јасну поруку - наставак "Турског тока" је неопходан за енергетску безбедност региона, поручио је у понедељак Александар Антић, министар рударства и енергетике. Он је са председником бугарске владе Бојком Борисовим и министарком енергетике Теменушком Петковом, обишао радове на територији општина Искар, Кнежа и Орјахово, који представљају почетак изградње дела гасовода до бугарско-српске

Прочитајте још

Кључне речи

Економија, најновије вести »