Srpski plej ponovo u centru pažnje - Nije poen, a ni asistencija, ovo retko viđamo od njega (video)

Alo 22.10.2019  |  Alo.rs/ I.Dž.

Košarkaši Virtusa savladani su od Promiteasa rezultatom 78:69, u četvrtom kolu Evrokupa.

Tim Aleksandra Đorđevića poražen je posle osam pobeda u nizu i to na gostovanju u Grčkoj. Promiteas je stekao već u prvoj četvrtini deset poena prednosti, ali je Virtus do kraja poluvremena stigao do preokreta i uz rezultat 36:38 otišao na odmor. Posle neizvesne treće deonice, usledio je pad italijanskog kluba koji je domaćin iskoristio da upiše važnu pobedu. Virtusu nije bila dovoljna ni odlična partija Miloša Teodosića koji je bio najefikasniji u klubu iz Bolonje