LŠ: Liverpul se poigravao, Mertens i Haland se nadmetali u Austriji, Barselona se namučila u Pragu

Večernje novosti 23.10.2019  |  Beta

Inter je savladao Borusiju Dortmund, Benfika je bila bolja od Liona, dok su Lil i Valensija remizirali

Fudbaleri Napolija pobedili su večeras u gostima Salcburg sa 3:2, dok je Liverpul sa 4:1 slavio protiv Genka u utakmicama trećeg kola Grupe E Lige šampiona. Vrlo uzbudljiv meč viđen je u Austriji, gde je Napoli posle dosta neizvesnosti došao do pobede. Ekipa Karla Anćelotija povela je golom Drisa Mertensa u 17. minutu, da bi Salcburg izjednačio u 40. iz jedanaesterca koji je realizovao Erling Braut Haland. Mertens je ponovo u 64. minutu zatresao mrežu rivala, da bi