Сека Саблић: “Када ми је Милена Дравић причала како је прогоњена и на црној листи, пола сам јој веровала, пола не. Данас ми је све јасно…”
Недељник 25.10.2019 | Недељник.рс

Фото: Недељник, Принтсцреен „Глума ми је заклон од свега и свачега, од санкција, ратова, комунизма, али и овог мрака у коме се сада налазимо“, рекла је глумица Јелисавета Сека Саблић у разговору за Данас на Сајму књига. Одговарајући на питање како је одолела томе да се политички сврстава, Сека Саблић је рекла да је она увек на „правој страни“ и да свако ко се бави глумом треба да буде освешћен и на правој страни. „Сви моји пријатељи, и они којих нема, били су












