NBA koš miloša Teodosića: Srpski plejmejker uz zvuk sirene presudio zemljaku /video/

Sportal blic 31.10.2019  |  Vladimir Andonov

Košarkaši Virtusa iz Bolonje pobedili su Monako u neverovatnoj utakmici petog kola grupe A (77:75), a junak trijumfa bio je sjajni .

Kapiten reperezentacije Srbije je spektakularnim pogotkom uz zvuk sirene doneo trijumf svojoj ekipi. Teodosić je 13 od ukupno 24 poena postigao u poslednjoj četvrtini. Aleksandar Đoršević je u duelu srpskih trenera bio uspešniji od nekadašnjeg saigrača iz reprezentacije Jugoslavije Saše Obradovića. Monako je u neizvesnom meču bio mnogo bolji u većem delu drugog poluvremena, a Džalel O'Brajen je u 34. minutu svom timu doneo 11 poena viška (64:53), Ipak, Teodosić je