Kostić režiser istorijskog debakla Bajerna: Gol i dve asistencije Srbina za potop Bavaraca!

Telegraf 02.11.2019  |  Telegraf.rs

Tim Nika Kovača već od devetog minuta igrao bez isključenog Boatenga, u nastavku pretrpeo jedan od najvećih poraza u istoriji kluba, 5:1!

Veliki Bajern je potučen u Frankfurtu kao nikad pre, za almanahe Bundeslige: Ajntraht - Bajern 5:1! Srpski reprezentativac Filip Kostić ostaće upamćen kao jedan od najzaslužnijih za istorijski debakl Bavaraca kao strelac jednog gola i asistenta kod dva njegovih saigrača. Sve je krenulo od isključenja Boatenga koji je kao poslednji igrač odbrane sapleo Pasijensu, sudija ga isključio, a u nastavku je viđena rapsodija jednog i raspad drugog tima. Ovog puta Bajern je