Krv, suze i znoj od meča, na kraju bolan, bolan poraz i jedna jedina prilika za polufinale

Alo 12.11.2019  |  Alo.rs/S.M.

Novak Đoković je poražen od Dominika Tima rezultatom 2:1 u drugom kolu ATP-a u Londonu.

Novak Đoković je poražen od Dominika Tima u drugom kolu Londona. Posle dobrog prvog seta i osvajanja u taj-brejku usledio je pad u drugom, Novak je poražen 6:3, a onda je taj-brejk odlučio i treći set, ovog puta u korist Tima. Đoković će protiv Federera odlučivati ko će u polufinale. Novak Đoković - Dominik Tim 1:2 (7:6, 3:6, 6:7). WHAT. A. BATTLE. @ThiemDomi seals victory over Djokovic in a #NittoATPFinals classic in London! pic.twitter.com/uTdpKXCTD0 — Tennis TV