Монархисти заратили са социјалистима! Бранићемо Дражину улицу својим телима! Скинућемо сваку Титову таблу која је остала у Србији!
Правда 14.11.2019 | Курир

Покрет обнове Краљевине Србије (ПОКС) најоштрије осуђује најаве представника Социјалистиче партије Србије да ће скинути таблу са именом улице посвећене Дражи Михаиловићу, која му је додељена у Крагујевцу.
- Физички ћемо спречити скидање табле са именом улице која је додељена Дражи Михаиловићу, јер тиме нећемо бранити само име српског хероја и најодликованијег нашег официра, већ и правни поредак државе. Скупштина града Крагујевца је једногласно донела легалну и легитимну одлуку да се генералу Дражи Михаиловићу додели улица у том граду и то се мора поштовати, свиђало се то неком или не. Ово је још један покушај занемаривања и игнорисања правоснажне судске одлуке о










