Povećani prihodi od poreza na zarade, u budžetu 163 miliona više nego prošle godine
Glas Zapadne Srbije 18.11.2019

Čačak - Na današnjoj sednici Opštinskog veća usvojen je prvi rebalans budžeta za 2019. godinu u iznosu od 67 miliona dinara.
Gradonačelnik Čačka Milun Todorović kaže da je zadovoljan izvršenjem budžeta u prvih devet meseci od 60 odsto, a posebno zbog toga što je u ovom periodu ostvareno 163 miliona dinara od poreza na zarade, što je više u odnosu na isti period prošle godine. Prema njegovim rečima to pokazuje da je povećan trend zapošljavanja u gradu, s obzirom da su drastično povećani prihodi od poreza na zarade. Gradonačelnik Čačka Milun Todorović, foto: GZS "Očekujemo da taj trend u











![DESETOGODIŠNJA NIŠLIJKA ODUŠEVLJAVA: U ringu borac, pred mikrofonom pevač – Kalina spaja boks i muziku [VIDEO]](https://nstatic.net/293/41622293tfsrto.jpg)
