Zvezda jedva do četvrtfinala Kupa: Boaći promašio penal, pa ''skratio muke'' crveno-belih!

Telegraf 20.11.2019  |  Telegraf.rs

Loša fudbalska predstava od strane srpskog šampiona koji je, ipak, zasluženo prošao dalje

Teškom pobedom protiv Mačve rezultatom 1:0 (0:0), fudbaleri Crvene zvezde plasirali su se u četvrtfinale Kupa Srbije! Kažemo teškom uprkos tome što je Zvezda dominirala na meču, ali do penala i gola Ričmonda Boaćija nisu imali nijednu pravu priliku. Upravo je napadač iz Gane junak trijumfa crveno-belih golom u 66. minutu, iako je osam minuta ranije promašio penal. FK CRVENA ZVEZDA - FK MAČVA 1:0 (Boaći 66) Crvena zvezda: Popović - Gajić, Degenek, Babić, Gobeljić -