"Од одласка Лазетића играчи су поново насмејани, а запослени задовољнији"

Ало 04.12.2019  |  Ало.рс/И.Џ.
"Од одласка Лазетића играчи су поново насмејани, а запослени задовољнији"

Војводина је у 19. колу Линглонг Суперлиге Србије победила Радник резултатом 1:0 и сачувала друго место на табели, а тренер новосадског клуба Ненад Лалатовић сматра да његов тим заслужује да буде вицешампион.

"Честитам обема екипама на приказаној игри, а мом колеги, играчима Радника и људима који воде тај клуб из свег срца желим да остану у лиги и сигуран сам да ће у томе успети, јер имају квалитетног тренера, квалитетне фудбалере и представљају један од најорганизованијих клубова у Србији", рекао је Лалатовић. На данашњем мечу, баш као и у прошлом колу против Рада, Војводина није искористила једанаестерац у своју корист. Био је велики пријатељ Михајловића па му

Прочитајте још

Кључне речи

Спорт, најновије вести »