Pl: Mane i Origi se poigravali sa Evertonom, Murinjov Totenhem poražen na "Old Trafordu"

Večernje novosti 04.12.2019  |  Beta

Junajted je na svom terenu savladao Totenhem, Čelsi je bio bolji od Aston VIle, gradski derbi Mersisajda je pripao Klopovom timu

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su večeras na svom terenu ekipu Totenhema sa 2:1, u utakmici 15. kola Premijer lige. Meču je prethodio sjajan gest Žozea Murinja koji je nasledniku na klupi Junajteda poklonio skupoceni šampanjac. Junajted je poveo već u šestom minutu golom Markusa Rašforda, izjednačio je Dele Ali u 39, a pobedu klubu s "Old Traforda" doneo je Rašford sa penala u 49. minutu. Mančester junajted je, posle dva remija, upisao petu pobedu od