Srpski fudbaler doneo preokret i omogućio Laciju da učini nešto što niko protiv Juventusa nije uspeo ove sezone (video)

Alo 07.12.2019  |  Alo.rs/ F.R.

Lacio je savladao Juventus na Olimpiku 3:1 i sada je na tri boda iz kluba iz Torina.

Sergej Milinković-Savić je efektnim golom u 74. minutu doneo preokret Laciju u utakmici 15. kola Serije A. Prvo je Kristijano Ronaldo doneo vođstvo gostima u 25. minutu. Luiz Felipe je izjednačio u 46. minutu prvog poluvremena. Razveo se Kolarov?! Supruga mu oprostila dete sa drugom, ali ne i sledeći korak 09.12.2019. 11:21 Posle izbacivanja sa Olimpijskih igara, FIFA ih eliminisala sa Svetskog prvenstva u fudbalu 09.12.2019. 12:14 Fudbaleri će smeti da igraju na