Najskuplji golman sveta je i najteža kiksara: De Hea kriv za poraz, fenjeraš Votford ošamario Đavole

Telegraf 22.12.2019  |  Telegraf.rs

Katastrofa je blaga reč i kada ovako nešto uradi i rekreativac, naročito posle poraza

Golman Mančester junajteda David De Hea napravio je novi komičan kiks u utakmici sa Votfordom i za samo četiri minuta pokrenuo potpunu autodestrukciju kluba sa Old Traforda koji je poražen u meču 18. kola Premijer lige sa 2:0. De Hea već neko vreme pravi greške i jednom takvom je uneo nesigurnost u redove svoje odbrane u 50. minutu. Votford je imao prekid, lopta je iz dubine stigla do središta kaznenog prostora odakle je Kristijan Kabasele prebacio na stranu za