Premijer liga: Gvardiola bolji od Anćelotija, Vest Hem ubedljiv, remi Palasa (video)

Hot sport 01.01.2020  |  Aleksandar Ilić

Još tri meča završena su u večernjem terminu u Premijer ligi, a ostao je još jedan, najbolji za kraj.

Kristal Palas je u završnici uspeo da dođe do boda, Mančester Siti je savladao Everton i pobedom je počeo godinu, a ujedno naneo prvi poraz Karlu Anćelotiju na klupi Evertona. Fudbaleri Vest Hema raspucali protiv Bornmuta, te u odličnom raspoloženju ulaze u novu takmičarsku godinu. Mančester Siti – Everton 2:1 Žao Konsaelo je u 12. minutu doneo prednost domaćima, ali je nakon VAR pregleda gol poništen. Rijad Marez je pao u šesnaestercu u 18. minutu, a sudija je