"Svrake" gostile "lisice", Murinjo opet poražen Srećna Nova godina - imamo gol sezone u Premijer ligi

Mondo 01.01.2020  |  mondo.rs

Lester ubedljivo pobedio u Njukaslu, Sautemptom bolji od Totenhema, Velika pobeda Votforda u 21. kolu Premijer lige.

Lester ubedljivo pobedio u Njukaslu, Sautemptom bolji od Totenhema, Velika pobeda Votforda u 21. kolu Premijer lige. Florijan Ležen imao je očajno izdanje prvog dana januara. Defanzivac Njukasla glavni je krivac za oba gola Lestera u prvom poluvremenu. Francuz je za samo tri minuta napravio dve kardinalne greške koje su "lisice" znalački kaznile, a kasnije i upisale tri boda pobedom na gostovanju 3:0. Prvo je u 36. minutu poslao poprečan pas koji je presekao Ajoze