Srbi vedrili i oblačili u Ferari: Tomović pocrveneo, Lazović perfektno namestio gol Paciniju (video)

Mozzart sport 05.01.2020

Lazović namestio prvi i odradio pola posla kod drugog gola svog tima u finišu meča - 2:0

Srpski fudbaleri bili su u prvom planu na utakmici između SPAL-a i Verone u Ferari. Darko Lazović je bio asistent kod pobedonosnog pogotka Đampaola Pacinija u 14. minutu, a nakon njegovog sjajnog prodora Stepinski je postavio konačan rezultat meča pet minuta pre kraja, dok je sa druge strane Nenad Tomović zbog neopreznog starta zaradio crveni karton u 39. minutu, pa domaći tim nije imao snage da se vrati u igru u drugom poluvremenu - 0:2 (0:1). Darko Lazović je još