Arsenal jedva prošao Lids, meč obeležio sramotan potez Lakazetija, šutnuo protivnika koji se nalazio na podu! (video)

Alo 06.01.2020  |  Alo.rs/ M.D.

Fudbaleri Arsenala pobedili su minimalnim rezultatom ekipu Lidsa na svom stadionu, u okviru treće runde FA Kupa!

Pobedonosni gol je postigao Reis Nelson u 55. minutu utakmice! Napadač Arsenala, Lakazeti je otkrio da je Mikel Arteta gromoglasno vikao na svoje igrače na poluvremenu zbog katastrofalne igre! Napadači tražili osvetu za stravičan udes koji je načinila Darkova ćerka?! 08.01.2020. 16:50 Ipak, meč je obeležio potez ovog igrača koji je šutnuo protivnika koji se već nalazio na podu! Apparently not violent conduct!!!