Vatromet golova, "lisicama" izmakla pobeda: Ridiger sa dva pogotka doneo bod Čelsiju

Sportal blic 01.02.2020  |  Blicsport.rs

Fudbaleri Lestera i Čelsija remizirali su 2:2 (0:0), u prvom meču 25. kola Premijer lige.

Sva četiri pogotka na King Pauer stadionu viđena su u drugom poluvremenu, u razmaku od 25 minuta. Za plave je oba postigao Antonio Ridiger, a za Lisice su strelci bili Harvi Barns i Ben Čilvel. Čelsi je prvi stigao do vođstva, potom je Lester preokrenuo, da bi na kraju ekipe podelile bodove, što je možda i najpravičniji ishod. Gosti su poveli u 46. minutu golom Ridigera koji je sjajno skočio na centaršut Mejsona Maunta iz kornera. Samo osam minuta kasnije, Barns je