Policija zaustavila novosađanku (30): Kada su otvorili prtljažnik njenih kola - šok prizor! Video
Kurir 03.02.2020
![Policija zaustavila novosađanku (30): Kada su otvorili prtljažnik njenih kola - šok prizor! Video](https://nstatic.net/img/logo/s/kurir.png)
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu zaplenili su 20 kilograma marihuane i pet pištolja, i tom prilikom uhapsili M.
M. (1989) zbog postojanja osnova sumnje da je izvršila krivična dela neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga i nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija. Policija je u Petrovaradinu prilikom pretresa automobila marke „pasat“ kojim je upravljala osumnjičena, u prtljažniku pronašla četiri paketa marihuane, pet pištolja, manju količinu heroina upakovanu u dva paketića kao i 20 komada municije. Kurir.rs Kurir