Србија поражена од Шпаније: Орлови до СП морају преко баража, а ево када и против кога играју

Футсал селекција Србије играће у баражу за одлазак на Светско првенство у Литванији, пошто је у трећем колу елит рунде квалификација поражена од Шпаније са 5:1 (2:0).

Изабраници селектора Горана Иванчића су лоше отворили утакмицу, па су већ после седам минута губили са 2:0. Голове за Шпанију су постигли Бебеа и Олма. То је уједно био и резултат којим се отишло на велики одмор. У другом делу, српска селекција је заиграла боље и дошла до поготка у 27. минуту када је Пршић са пенала смањио на 2:1. Али, у наставку је Шпанија дала још три гола – најпре се Бебе поново уписао у стрелце, а онда је Адолф са два гола задао српској