Berlin opet zaćutao zbog Kvajsona! Grujić zamenjen na poluvremenu, Pongračić crvenim kartonom pokrenuo Volfzburg, Albanac sasekao Šalke (video)

Mozzart sport 08.02.2020
Berlin opet zaćutao zbog Kvajsona! Grujić zamenjen na poluvremenu, Pongračić crvenim kartonom pokrenuo Volfzburg, Albanac…

Batler gurnuo Verder u ambis, Frajburg dobio Hofenhajm golom Valdšmita s penala...

Robin Kvajson očigledno ima poseban pik na Hertu! I to kada gostuje na Olimpijskom stadionu u februaru. Pre dve godine švedski ofanzivac postigao je oba gola u Berlinu u Majncovoj pobedi rezultatom 2:0. Ovog popodneva Kvajson je otišao korak dalje i čak tri puta zatresao mrežu berlinskog sastava na istom mestu u trijumfu sa 3:1 (1:0) i tako pogurao svoj tim ka mirnijim vodama. Ako se Majnc bude izborio za opstanak, razlog će biti upravo Kvajson! Svojim drugim