BL - Spektakl na "Baj Areni", Haland zatajio, "Farmaceuti" slavili nakon ekspresnog preokreta!

Sportske.net 08.02.2020  |  Sportske.net

Fudbaleri Bajera iz Leverkuzena slavili su na svom stadionu u 21. kolu nemačke Bundeslige.

Sjajan duel gledali smo na stadionu Bajera iz Leverkuzena, domaćin je na kraju slavio nakon velikog preokreta sa 4:3 (2:2). Poveli su "Farmaceuti" u 20. minutu, sjajan pas Amirija ka Folandu, koji beži odbrani Borusije i efektnim udarcem matira Burkija za 1:0. Samo dva minuta kasnije, gosti stižu do izjednačenja, korner je sa desne strane izveo Sančo, odličan u skoku Mats Humels, koji postiže svoj prvi gol ove sezone. Tako je nemački reprezentativac postao jedini